Ciara ribashkohet me të fejuarin?
Ndonëse u pretendua se ata ishin ndarë në muajin gusht, tashmë në mediat rozë qarkullojnë zërat se këngëtarja Ciara është ribashkuar së bashku me të fejuarin e saj.

Thuhej se ajo i kishte kërkuar ndarjen për shkak të tradhëtisë në çift, por të njëjtat burime shtojnë se ata janë ribashkuar për hir të djalit të tyre të vogël.

Ylli i muzikës RnB, Ciara, besohet se është ribashkuar me reperin dhe të fejuarin e saj me të cilin u nda prej kohësh, Future. Sipas një raporti të ri të TMZ, thuhet se çifti është ribashkuar për hir të djalit të tyre të vogël, i cili lindi në muajin maj. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori