Christina Aguilera vjen në formë
Shtimi i menjëhershëm në peshë e ka vënë shpesh përballë kritikave të ndryshme, Christina Aguilera shprehet se ndihet shumë mirë dhe se i pëlqen pamja e saj aktuale.

“Gjithmonë kam qenë shumë e dobët, prandaj më pëlqen pamja ime tani, që kam ca kile më tepër dhe sigurisht, më pëlqen të tregoj dekoltenë time”, – është shprehur këngëtarja për revistën ‘Lucky’. Por me gjithë deklaratat e saj, Aguliera duket se ka mbuluar shumë më tepër se ç’bën zakonisht në fotografitë e saj, në imazhet e realizuara për revistën ‘Lucky’.

Ajo mban të veshur një fustan të zi të mbyllur, në disa imazhe të shoqëruar edhe nga një xhaketë xhins.


Shtuar më 05/09/2012, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori