Christina Aguilera në festën e Kardashianëve
Christina Aguilera u bashkua me Kim Kardashian për një selfie, gjatë festës së Krishtlindjeve të familjes Kardashian, në Calabasas, Kaliforni.

Ndeja u mbajt në shtëpinë e Kris Jenner.

Kim dhe vajza e saj North u argëtuan me Christinën dhe vajzën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori