Chris Brown nuk ndalet me kërcënimet
Chris Brown vijon ende të jetë agresiv, ndonëse janë bërë publike tashmë mesazhet kërcënuese të cilës i janë drejtuar bukuroshes që e ka denoncuar.

Baylee Curran ka thënë se ka marrë mesazhe kërcënuese. “Do të vij të të rrah. Më mirë vrit veten”, është një nga mesazhet që ka marrë.

Ndërsa në një interviste ajo ka thënë që e gjithë historia është e vërtetë dhe nuk po e bën këtë që të tërheq vëmendje, duke shtuar një mesazh për Chris: “Ti e di se çfarë ke bërë”. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2016, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori