Chris Brown me vajzën në kopertinën e albumit
Me imazhin e së bijës 17 muajshe, Royalty, Chris Brown pretendon se do të pushtojë tregun në muzikë, pasi e ka nxjerrë në kopertinë.

Në kopertinën e albumit të ri, Brown ka vendosur të nxjerr vajzën e tij të vogël, ndryshe nga shumë artistë që fëmijët nuk i publikojnë në rrjetet sociale.

Ky është albumi i tij i shtatë dhe do të titullohet “Royalty”. Kopertina e albumit do të jetë bardh e zi dhe në të, babë e bijë kanë pozuar të zhveshur. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2015, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori