Chris Brown konfirmon datat e turneut të tij
Chris Brown ka konfirmuar turneun e tij të ri. Ylli i muzikës R&B ka konfirmuar turneunHeartbreak on a Full Moon” në bashkëpunim me 6Lack dhe H.E.Er dhe Rich the Kid. Turneu në 27 qytete fillon më 19 qershor në Seattle.

Koncertet pritet të mbahen në amfiteatro, arena dhe stadiume përreth gjithë SHBA-së para fundit në Las Vegas më 4 gusht.

Turneu pason albumin e fundit të këngëtarit “Heartbreak on a Full Moon” që debutoi në vendin e tretë në Billboard 200 në nëntor.
Shtuar më 01/04/2018, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori