Cher më e bukur se kurrë (FOTO-LAJM)

Ndonëse ka një karrirë të gjatë prej 4 dekadash dhe është plot 67 vjeç, këngëtarja Cher duket kaq e mahnitshme në foton e kopertinës së albumit të saj të ri.

Në treg Cher vjen me albumin e ri "Closer To The Truth", duke treguar se koha nuk ikën për të. Ajo do të jetë gjithmonë e bukur dhe prezente në tregun muzikor. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori