Çfarë të vishni për Halloween? Jona Spahiu dhe i biri ju japin idenë më të bukur (FOTO LAJM)

Na ndan edhe një ditë nga festa e Halloween-it, mirëpo atmosfera “e frishme” ka filluar të ndihet që tani në shtëpinë e moderatores Jona Spahiu.

Ajo dhe i biri, Raiden, i kanë zgjedhur tashmë kostumet për këtë ditë dhe madje s’kanë duruar që t’i veshin.

Jona ka ndarë fotot epike me të voglin në Instagram, duke treguar me humor edhe pozat e Instagram-it dhe pozat e jetës reale.

Ata kanë zgjedhur kostume të zeza me figurën e skeletit të njeriut dhe janë dyshja më e lezetshme e Halloween-it që kemi parë deri tani!

Po ju e keni menduar ç’do bëheni këtë Halloween?


Shtuar më 30/10/2020, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori