Çfarë po përgatit fshehtas Rasheli? (FOTO LAJM)

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar bukuri e cila i ka sjellë një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Pas largimit nga emisioni i Ermalit u përfol se do të ishte pjesë e Procesi Sportiv, por ajo qëndroi aty vetëm për disa puntata dhe fansat e saj mezi kanë pritur projektin e rradhës të bukuroshes.

Është vetë Rasheli që ka “thyer heshtjen” në Instagram duke publikuar një foto të një dokumenti që mban në tavolinë me mbishkriminDiçka speciale po vjen së shpejti”.

Po t’i bëjmë pak “zoom” fotos duket se është diçka që ka të bëjë me prezantimin. Të presim për të parë ku do jetë bukuroshja. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2018, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori