Çfarë po ndodh, pas Pranverës një tjetër moderatore shqiptare shpërthen në të qeshura
Moderatorja Pranvera Borakaj që shpërthente në të qeshura, bëri xhiron e rrjetit dhe duhet thënë se u bë një meme perfekte.

Pranvera zbuloi se shkaku pse po qeshte aq shumë ishte se gjatë një lidhjeje me skype korrespondenti e mbante videon nga një burrë që lëvizte në shtëpi me tuta.

Mirëpo pas Pranverës, Mirela Milori ka shpërthyer në të qeshura.

Ka qenë sërish Olti Curri që ka publikuar këtë video ku Mirela shfaqet duke qeshur, por nuk e kemi marrë vesh arsyen. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2018, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori