Çfarë po ndodh me Flaka Krelanin, "Instagrami" i saj "zhytet në zi" (FOTO LAJM)

Flaka Krelani është një prej këngëtareve me vokal unik në botën e artistëve shqiptarë.

Gjithmonë ka ditur të jetë në qendër të kopertinave e mediave rozë e kjo fale dhe formave të hijshme të trupit.
Herë sensuale dhe herë provokuese, Flaka i ka bërë fansat të "marrin flakë" së brendshmi, shkruan Albeu.com.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto në "Instagra" bardh e zi. Ajo nuk ka vendosur poshtë asnjë përshkrim duke na lënë kështu të mendojmë se po pozon për projektin e rradhës ose është një rastësi.

Shtuar më 01/08/2019, ora 12:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori