Çfarë ndodhi: Rita Ora falenderon publikisht Dafina Zeqirin
Një nga këngëtaret e para që bëri bujë në gjithë botën, është padyshim Rita Ora.

Pikërish këtë detaj e ka rikthyer në kujtesë, Dafina Zeqiri me një status.

Ishte Rita ajo e cila ka ripostuar në faqen e saj statusin e Dafinës, ku tregon se Rita ishte ndër shqiptaret e para që arriti famën më të madhe në botë.

“Më e ëmbla Dafina Zeqiri”, ka shkruar Rita mbi fotografi.

Kujtojmë që Rita Ora po shijon suksesin e albumit “Phoenix” dhe është shumë aktive me koncerte. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori