Çfarë ndodhi?! Burri i blogeres botërore ironizon publikisht Noizyn (VIDEO)
Blogerja italiane Chiara Ferragni është e njohur në të gjithë botën.

Këtë herë ajo ka publikuar një video ku shfaqet me burrin e saj, gjithashtu bloger dhe djalin e vogël.

Duke komentuar rreth të rejave të showbizit në botë, ku më pas ai përmend reperin shqiptar Noizyn.

“Zemër dëgjova që Cardi B u nda nga Offset, si do t’ja bëjmë. Merre, vazhdo shkruaj një artikull për Noizyn, ke pikërisht moshën për të shkruan një artikull për Noizyn,”- i thotë Fedez djalit që merr laptopin në duar.

Nuk dihet përse ai të ketë bërë këtë ironi me reperin shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori