Çfarë ke bërë Enca?! Zbulohen ndryshimet drastike (FOTO LAJM)

Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në showbizin shqiptar.

Për më shumë se për talentin dhe këngët Enca diskutohet për kilet e tepërta dhe mënyra si i fsheh ato me fotoshop.

Por sigurisht edhe akuzave për ndërhyrje kirurgjikale Enca nuk i shpëton dot shkruan Albeu.

Kështu faqja e njohur në Instagram "Demaskime.zyrtare" ka publikuar një foto të sajën kur ishte adoleshente dhe e ka krahasuar me një fotografi të kohëve të fundit.

Duhet thënë se ndryshimi është vërtet i madh dhe Enca duket si një njeri tjetër.

Foton e gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2018, ora 21:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori