"Çfarë kam bërë për të të merituar", e dashura e Olsi Bylykut emocionohet nga surpriza (FOTO LAJM)

Dy ditë më parë e dashrua e Oltit Bylykut, Egli festoi 22 vjetorin e lindjes.

Pas një feste surprizë të organizuar nga Olsi dhe një darkë me të dyja familjet e tyre, çka tregonte zyrtarizimin e lidhjes së çiftit, një foto e postuar nga Eglin shtoi dyshimet se ndoshta marrëdhënia e tyre ka shkuar në tjetër stad.

Ajo ka postuar një pjatë nga mbrëmja e datëlindjes ku shfaqet një biftek i mbeshtjellë me pluhur floriri dhe në cep të tij duket një unazë.

Përbri fotos Egli shkruan: “Një unazë floriri me një gur saphire mbi një biftek prej ari. Olsi Bylyku çfarë kam bërë për të të merituar?”.

style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
style="padding:16px;"> style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
style=" display: flex; flex-direction: row; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 40px; margin-right: 14px">14px; width: 40px;">
style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; margin-bottom: 6px; width: 100px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; width: 60px;">
style="padding: 19% 0;">
style="display:block; height:50px; margin:0 auto 12px; width:50px;">transform="translate(-511.000000, -20.000000)" fill="#000000">
style="padding-top: 8px;">
style=" color:#3897f0; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:550; line-height:18px;"> View this post on Instagram
style="padding: 12.5% 0;">
style="display: flex; flex-direction: row; margin-bottom: 14px">14px; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(0px) translateY(7px);">
style="background-color: #F4F4F4; height: 12.5px; transform: rotate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px">14px; margin-left: 2px;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);">
style="margin-left: 8px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 20px; width: 20px;">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 2px solid transparent; border-left: 6px solid #f4f4f4; border-bottom: 2px solid transparent; transform: translateX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">
style="margin-left: auto;">
style=" width: 0px; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-right: 8px solid transparent; transform: translateY(16px);">
style=" background-color: #F4F4F4; flex-grow: 0; height: 12px; width: 16px; transform: translateY(-4px);">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-left: 8px solid transparent; transform: translateY(-4px) translateX(8px);">

style=" margin:8px 0 0 0; padding:0 4px;"> style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank">Shpirti plot! Gjithmone jam ndjere me fat dhe falenderuese per gjerat qe kam pasur ne jete..e sidomos kur sheh qe je e rrethuar nga persona e momente per te cilat ke enderruar e je lutur🥰 Ne kete 22 vjetor s’mund te le pa falenderuar @newyorkgrill per organizimin e kuruar te 22 vjetorit tim te lindjes, ishte magjike! Nje falenderim i madh per te gjithe ju qe me keni derguar kaq shume urata e fjale te embla e ma keni zbukuruar diten, Zoti ju bekofte! Faleminderit te gjithe miqve te mi te zemres dhe njerezve te mi te dashur qe ma bene edhe me te bukur kete dite me surprizat dhe prezencen e tyre! Faleminderit familjes time qe sigurohen te mos me mungoje kurre dashuria e tyre sikurse ne cdo dite tjeter te vitit dhe me e rendesishmja, Faleminderit gjysma ime, qe e shnderrove 22 vjetorin tim, ne nje perralle princeshash❤️ You’re the best hubby. Shume dashuri per te gjithe ju! Falenderimi me i madh i takon Zotit! 🙏🏻

style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> Egli Tako © (@eglitakoooo) on

Shtuar më 16/09/2019, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori