Çfarë ka ndryshuar tek Roza Lati?
Shumë kritika pati për Roza Latin lidhur me ndërhyrjen që ajo realizoi tek hunda. Por ajo nuk ka të ndalur. Me anë të një video-je të shkurtër të postuar në Instagram, ajo ka përcjellë një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj.

"Kane kaluar vetem 3 jave nga operacioni, jam akoma pak e enjtur dhe akoma gjate procesit te rikuperimit, por jam MIRE.

Jam shume e kenaqur qe kirurget e moren ne konsiderate porosine time kur i thash perpara se te futem ne operacion: Ju lutem mos me ndryshoni portretin.

Hunda eshte karakteri i njeriut. Ma ruani karakterin e portretit tim, mos me beni nje hund luleshtrydhe, thjesht ma çoni hunden ne vend dhe me hapni kanalet e frymarrjes! dhe ata kete gje bene. Marshalla shum bukur! Haha!", ka shkruar ajo. /albeu.com/


Shtuar më 26/07/2016, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori