Çfarë ka ndryshuar tek Eneda Tarifa? (FOTO LAJM)

Fituesja e Festivalit të fundit të Këngës në RTSH dhe përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizion, ka vendosur qe të ndryshojë ngjyrën e flokëve.

Me rastin e vitit të ri, ajo ka hequr dorë nga të qënurit një bionde dhe ka zgjedhur të eksperimentojë. Përveç ngjyrës së ëmbël karotë, Eneda edhe i ka prerë flokët me një model të ri, me të cilin, mesa duket ka mbetur e kënaqur.

“Vit i ri, ngjyrë e re, prerje e re”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2016, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori