Çfarë fshihet pas udhëtimit në Itali të çifteve Besi-Xhensila dhe Arbana-Eduart? (FOTO LAJM)

Dy ditë më parë moderatorja e njohur Arbana Osmani postoi një selfie me këngëtaren Xhensila Myrtezaj. “Sa e bukur është” shkruan Arbana për Xhensilën në foton e publikuar në instastory.

Dy vajzat shqiptare ndodhen në Itali, por mesa duket nuk janë vetëm. Ato të dyja janë në shoqërinë e partnerëve të tyre, Bes Kallakut dhe regjizorit Eduart Grishaj.

Udhëtimi në Itali nuk është bërë vetëm për të pushuar. Besi është duke mbyllur xhirimet e filmit “Falco” në të cilin regjizor është Eduarti.

Xhensila dhe Arbana kanë shfrytëzuar këtë rast për të qënë pranë partnerëve të tyre si dhe për të kaluar disa ditë të mira pushimi në Itali.
Shtuar më 20/09/2019, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori