Çfarë fshihej pas shikimit të Kreshës ndaj Fifit? Flet dyshja e hitit
Fifi dhe Kresha patën shumë fansa këtë spektakël, por shumë u përfol edhe performanca e tyre që duhet thënë se pati shumë kimi.

Por cfarë fshihej pas atij shikimi të Kreshës ndaj Fifit?

“Ne jemi artistë, unë kur aktroj e qaj.”,- ka thënë Mc Kresha.

“Ne jemi dy shokë, dy artistëm dy njerëz që kemi shumë kimi bashkë dhe kjo është shumë e rëndësishme. Të tjerat ndoshta edhe s’u përkasin juve”,– është shprehur Fifi.

Përgjigja e Fifit lë sërish vend për dyshim ama duket se mes tyre ata kuptohen mirë dhe janë miq.
Shtuar më 09/12/2018, ora 20:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori