DiCaprio nuk do të ishte në "Titanic" nëse ky aktor nuk do t’a refuzonte rolin (VIDEO)
"Titanic" është një ndër filmat më legjendarë dhe më të bukur, status të cilin do të ruajë edhe për shumë kohë.

Por a e dini se Leonardo DiCaprio nuk ishte aktori i caktuar për rolin e Jack Daëson? Këtë fakt e ka zbuluar vetë Kate Winslet e cila deklaroi se ajo bërë audicionin për të luajtur rolin e Rose në filmin “Titanic” përballë aktorit Mattheë McConaughey.

“Në fakt, audicionet i kam bërë me Mattheë-n, nuk është e çuditshme? Nuk e kam thënë kurrë më parë këtë në publik”, u shpreh Kate Winslet.

Tani thjesht duhet të imagjinojmë çdo pjesë të luajtur nga Leondardo DiCaprio, sikur të ishte realizuar nga aktori McConaughey. /albeu.com/

Shtuar më 05/12/2017, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori