Çfarë është bukuria për Agnesën? (FOTO LAJM)

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka vendosur të ndajë me miqtë e saj në Instagram një intervistë të dhënë në një revistë shqiptare, e teksa pamja që ofrohej ishte nga Parisi.

Ajo ka zgjedhur të ekspozojë vetëm këmbët e saj, e ndërsa titulli i shkrimit ishte "Të dishjesh e bukur".

Agnesa Vuthaj mbetet sërish një vajzë e thjeshtë dhe këtë e reflekton dhe në fotot në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2014, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori