Çfarë bën gruaja shtatzënë e Adam Levine (VIDEO)

‘Tis the season

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

Modelja e Victoria’s Secret, Behati Prinsloo, po ndihet mire dhe rehat me shtatzënisë e saj.

Bashkëshortja e këngëtarit Adam Levine, e ka postuar një video të vetes në Instagram, duke e vënë në pah barkun e rrumbullakosur. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori