E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Çfarë?! Albi Nako do t'a pushonte nga puna Albën që në ditën e 4-t!
Fillimet e punës së bashku mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës, kanë qenë shumë ndryshe nga sa shohim sot!

Koreografi ishte mjaft kërkues ndaj një balerine të re, ndërsa vetë Alba u shpreh sot te Rudina Magjistari se preferonte të vishej ekstravagante në punë, (me çizme të gjata në mes të verës).

Koreografi ka treguar dhe një episod nga fillimet e punës së tij me Albën. Ai u shpreh se ka dashur ta heqë nga puna balerinën pasi nuk ishte e fokusuar në profesionin e saj:

“Kur Alba erdhi në Klan ditën e 4-t do ta hiqja naga puna se ishte pa busull, si autobus pa shofer, përplasej me vitrinat anash.

Ditën e tretë do ta hiqja se nuk ishte e fokusuar, por shpëtoi falë një personi tjetër dhe nuk e mora vendimin. Kjo është ambicioze dhe shkoi aty ku është sot”.

Shtuar më 10/10/2019, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori