Ceremonia në Pezë, zbulohen fotot e dasmës së Erionit dhe Ajolës

Ashtu siç ishte parashikuar, natën e mbrëmshme në Pezë, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa kanë bërë dasmën e tyre. Njerëz të njohur të artit, politikës dhe të afërm të çiftit kanë qënë të ftuar në një koktej luksoz në këtë dasmë.

Ajola kishte veshur një fustan me tantellë të bardhë lart dhe që vinte më i lirshëm poshtë dhe ndryshe nga dasma e së shtunës, ajo kishte lëshuar flokët duke i bërë me onde.

Pas nuk ishte edhe Erioni, i cili mbante një kostum të zi. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori