Çënari flet shqip, shikoni çfarë u dërgon gjithë shqiptarëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktori turk Tolgahan Sayisman ka hyrë në mesin e emrave më të përfolur në mediet shqiptare pas martesës me Almeda Abazin.

Jo rrallë herë ka bërë veprime të ndryshme me të cilat ka fituar zemrën e gjithë shqiptarëve.

Së fundi, ai dhe Almeda kanë publikuar një video në rrjete sociale, përmes të cilës Tolga i dërgon puthje të gjithëve në Shqipëri.

“Ju puthë shumë fort, Shqipëria”, thotë aktori në gjuhën shqipe, të njëjtën video e ripostoi edhe Almeda. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2017, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori