Celine Dion në qytetin e dashurisë (FOTO LAJM)

Celine Dion është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më në zë në arenën ndërkombëtare.

Ajo shpesh ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe duke pozuar, e këtë, ajo e tregoi edhe njëherë teksa ka realizuar disa fotografi në Paris.

Këngëtarja 49-vjeçare realizoi disa foto pranë një makine, e veshur me një fustan ngjyrë të verdhë e një rrip të zi të cilin e kombinoi me këpucët.

Celine Dion prej disa ditësh po qëndron në qytetin e dashurisë, në Paris të Francës. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori