Celine Dion anullon turneun, shkak sëmundja e burrit
Për shkak të sëmundjes së bashkëshortit, Celine Dion ka anulluar turneun. Ajo ka thënë se gjatë kësaj periudhe, do ti dedikohet familjes së saj dhe kjo është gjëja më primare sesa koncertet.

Celine Dion ka anulluar turneun në Azi, si dhe koncertet në Las Vegas. Shkak është bërë sëmundja e bashkëshortit të këngëtares, i cili vuan nga kanceri. “Do t’i përkushtohem 100% fëmijëve dhe bashkëshortit tim. Do të përqëndroj të gjitha energjitë dhe forcën time për shërimin e burrit tim”, ka deklaruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori