Carrie Underwood, e lumtur me martesën e saj
Carrie Underwood është shumë e lumtur në jetën e saj martesore me burrin e saj, Mike Fisher – sepse ajo kurrë nuk kishte menduar se do të gjente një burrë që do ta donte atë “çmendurisht”.

“Jeta martesore është e mrekullueshme. Nuk do të kërkoja ndonjë burrë më të mirë së Mike”, tha ajo. Fituesja e çmimit “American Idol” është në lidhje me sportistin dhe pavarësisht orarit të zënë të tij, ajo thotë se është e lumtur. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2012, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori