Carrie Underwood bëhet nënë
Këngëtarja 31 vjeçare Carrie Underwood ka sjellë në jetë një djalë. Këtë lajm këngëtarja e ka ndarë me të gjithë fansat e saj në rrjetet sociale, duke postuar një foto të dorës së bebit.

Underwoodbashku me bashkëshortin e saj Mike Fisher, janë njohur në vitin 2008 dhe tashmë ata janë prindër të një djali. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2015, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori