Cardi B thyen rekordin e Beyonce, e para në klasifikimin amerikan
Ky vit dhe ai që lamë pas ka qenë tejet i suksesshëm për reperen Cardi B.

25-vjeçarja e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë ka thyer rekordin e Beyonce me më shumë këngë në “Billboard Hot 100”.

Cardi B është artistja e parë femër e cila ka arritur të mundë divën e muzikës pop.

Momentalisht ajo ka 10 projekte muzikore si pjesë e klasifikimit amerikan duke hyrë kështu në histori.
Shtuar më 20/04/2018, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori