Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO)
Një “përplasje” e vogël e Offset me policët në Beverly Hills ka mjaftuar që reperja e njohur, Cardi B të acarohet me këta të fundit.

‘Hollywoodlife’ ka siguruar disa fotoCardi-t e cila i është drejtuar oficerëve e tensionuar, ndonëse ata ndaluan partnerin e saj për shkak të qarkullimit të tij me mjet.

Cardi ëhstë fotografuar duke iu afruar policit duke u përpjekur njëherazi ta sqarojë atë. Nuk dihet ende arsyeja e mirëfilltë e këtij debati, ndonëse vetë reperja dhe partneri i saj nuk kanë zgjedhur ta komentojnë më tej në rrjetet sociale.
Shtuar më 28/10/2020, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori