E FUNDIT/ Numurohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale
E dimë që Cardi B është yll, por vajzat po "shkrihen" pas truprojës së këngëtares (FOTO LAJM)
Sapo na informuan që Cardi B ka një truprojë shumë, shumë seksi. Krejt papritur, kemi nevojë të ndihemi të sigurta. Njihuni me Price, shpatulla e fortë dhe grushti i hekurt që ruan Cardi-n nga gjithë të ligat e kësaj bote.

Price ka një vështrim dyshues të stampuar në fytyrë, një vështrim që të jep përshtypjen se penetron edhe tullat.

Ka sens fantastik mode dhe nuk e dimë ku i gjen këto pantallona që i rrinë fiks.


Shtuar më 05/10/2019, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori