Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)

Capital T i cili është shumë aktiv në Instagram, së fundi ka zhgënjyr ndjekësit e tij.

Trimi ka larguar të gjitha postimet e publikuara deri tani në llogarinë e tij dhe nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë.

Kjo është një mënyrë që shumë artistë po e përdorin, kur po kanë gati projektet e reja.

Ndërsa ne kujtojmë se me 1 tetor do të publikohet pjesa e dytë e albumit “Skulpture”, ndaj dhe besohet se këngëtari ka rezervuar diçka të bukur për fansat.

Capitali është duke shijuar suksesin e këngës “Braziliane”
Shtuar më 28/09/2020, ora 21:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori