"Çmendet" Interi, Barella realizon supergol (VIDEO)
Capital T dhe Ardian Bujupi shënojnë edhe një sukses me “Andiamo” (VIDEO)
Dyshja Capital T dhe Ardian Bujupi gjatë vitit të kaluar bashkuan forcat për një duet.

Bëhet fjalë për projektin “Andiamo”, të cilin e publikuan gjatë muajit korrik të 2017-ës.

Kënga është pritur shumë mirë në publik dhe ka qenë hit për gjatë gjithë verës, ndërsa është e vizuelizuar edhe me videoklip.

Ardian Bujupi në një postim që ka bërë së fundi në rrjete sociale ka treguar se kënga ka kaluar shifrën prej 45 milionë klikime.

Si Capital T ashtu edhe Ardian Bujupi pas këtij bashkëpunimi kanë sjellë shumë këngë të reja.
Shtuar më 31/03/2018, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori