"Sarp" i plotëson dëshirën fansave dhe transformohet sërish në pamje (FOTO LAJM)

Aktori Çagatay Ulusoy pavarësisht se qëndron jo aktiv në rrjete sociale dhe përpiqet jetën e tij private ta mbajë larg syrit të publikut, mbetet një nga aktorët më të komentuar në Turqi.

Gjatë karantinës, aktori u transformua në pamje duke shtuar disa kile që i duheshin edhe për rolin e ri. Çagatay hoqi dorë nga ky rol, por pamja e tij nuk i pëlqeu aspak fansave.

Së fundmi, aktori ia ka plotësuar dëshirën fansave dhe ka rënë sërish nga pasha. Në foton e fundit të publikuar, Çagatay ësht shfaqur në super formë dhe ka marrë shumë komplimenta. Foto brenda pak orësh ka arritur mbi 600 mijë pëlqime.

Çagatay pritet të rikthehet sërish në ekran me filmin “Mucadele Çikmazi” në Netflix.
Shtuar më 31/10/2020, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori