Bëri namin me fotot me bikini, por sa i kushtuan ato Nora Istrefit (FOTO LAJM)

Siç dihet tashmë gjërësisht format trupore të Nora Istrefit nuk kanë konkurentë.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar foto me bikini në rrjet duke patur reagime të shumta.

Ndërkohë pas fotove seksi me bikini, shumë njerëz kureshtar pyesin për çmimin e tyre dhe që nuk është i ulët.

Një faqe në rrjetin social Instagram ka publikuar çmimin e rroba banjove që Nora mban veshur të cilat kushtojnë 195 euro, ndërsa shapkat Fendi kushtojnë 575 euro.

Shtuar më 13/07/2020, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori