Buzët e fryra nga shtatzënia? Efekti dallohet dhe te Zaimina (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Zaimina Vasjari është në ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa pret të bëhet nënë e një vajzë, të cilën ka vendosur ta quaj Khloe.

Gjatë gjithë shtatzënisë së saj, Zaimina ka ruajtur linja perfekte të trupit, duke marrë shumë pak kile.

Në një postim së fundmi në “Instastory”, këngëtarja shfaqet disi ndryshe, më e mbushur në fytyrë dhe sigurisht vihet re efekti i fryrjes së buzëve.

Beyonce ishte një nga këngëtaret që u përfol se kishte zmadhuar buzën gjatë shtatzënisë, gjë e cila u hodh poshtë. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori