Butrint Imeri publikon foto nga pushimet, vajzat "shkulin flokët" për të (FOTO LAJM)

Butrint Imeri është një prej këngëtarëve më të parapëlqyer e më të dashur në shqipëri dhe jo vetëm.

Këngëtari së fundmi ndodhet me pushime dhe ka "çmendur" fanset me disa foto.
I shtrirë, në pjesën e jashtme të një jahti, Butrinti buzëqesh para kamerës e kështu buzëqesh e për ndjekësit.

Ai prej kohësh diskutohet për një lidhje dashurie me moderatoren Kiara Tito, por një gjë e tillë nuk është pranuar asnjerë prej të dyve.
Shtuar më 20/08/2019, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori