Butrint Imeri para se të bëhej i famshëm, i paska "çmendur" vajzat që i vogël (FOTO LAJM)
Për të zbuluar orën e publikimit të projektit të ri muzikor, Butrint Imeri ka zgjedhur një foto nga fëmijëria.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me shokët dhe shoqet e klasës dhe ka pyetur fansat për ta gjetur se kush prej tyre është Butrinti.

Por, fansat e tij e kanë gjetur menjëherë.

Ata e kanë dalluar nga qëndrimi dhe modeli o flokëve.

Me këtë foto Butrinti tregon se gjithmonë ka rënë në sy për pamjen e tij dhe me siguri që fëmijë femrat janë ‘çmendur’ pas tij.

Përsa i përket projektit të ri muzikor, ai do të publikohet ai do të publikohet nesër në orën 19:00.
Shtuar më 14/12/2019, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori