Butrint Imeri i surprizon të gjithë me look-un, këngëtari bëhet bjond (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, duket se ka rezervuar surpriza të shumta për fansat e tij.

Pas projektit akustik, Butrini ka paralajmëruar një tjetër këngë.

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen është ‘look-u’ i këngëtarit. Ai i ka prerë flokët dhe është kthyer në biond, duke marrë menjëherë mjaft komente pozitive.

“Si përpara” titullohet kënga më e re që do të publikohet së shpejti.

Shtuar më 13/06/2020, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori