Butrint Imeri dhe Era Istrefi kalojnë pushimet bashkë, a janë në një lidhje dashurie?
Askujt nuk do t’I shkonte në mendje se Butrint Imeri dhe Era Istrefi mund të kishin diçka mes vete.

Dyshja përmes postimeve në Instagram kanë zbuluar se po kalojnë pushimet në të njëjtin vend.

Butrinti ndodhet në Zvicër, në Shën Moritz nga ku ka postuar video nga fluturimi me helicopter e duke shijuar pamjet nga një lartësi e madhe.

Ndërsa një orë më pare edhe këngëtarja me famë botërore ka publikuar nga I njëjti qytet, teksa shihet duke udhëtuar.
Shtuar më 12/01/2020, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori