Kiara dhe Butrinti konfirmojnë lidhjen (FOTO LAJM)

Moderatoria Kiara Tito dhe këngëtari i njohur Butrint Imeri janë vënë shpësh herë në qendër të mediave rozë ku përfliten për një lidhje të mundshme mes tyre.

Edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka pranuar thashethemet, ata as nuk kanë hedhur poshtë këtë mundësi.

Këngëtari ka postuar një foto në "Instagram" krah Kiarës ku mund të themi se duken mjaft simpatikë.

Të veshur sportiv, dyshja ka pozuar në një fushë golfi, teksa këngëtari e ka shoqëruar foton me përshkrimin: "Hajt, hajt".

A mund të themi se e kanë pranuar lidhjen?/albeu.com/


Shtuar më 26/05/2019, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori