Burrin miliarder, por modelja e njohur nuk ka lek të paguajë qeranë?
Modelja e njohur dhe shumë e komentuar, Emily Ratajkowski është bërë sërish kryefjalë e mediave pasi është zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj miliarder nuk paguajnë qeranë.

Emily dhe Sebastian Bear-McClard jetojnë në një lagje në New York dhe nuk paguajnë qeranë që prej vitit 2017.

Duke qenë se pasuria e miliarderit shkon në 12 milion dollarë është e pakuptueshme pse ai nuk e paguan qeranë e shtëpisë ku jeton me modelen shkruan xing.al.

Avokati i Sebastian tha se çifti nuk dëshiron largohet nga banesa, por pronari i ndërtesës ka paraqitur një ankesë duke kërkuar pagesat e prapambetura.
Shtuar më 05/03/2019, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori