E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Burri milioner i modeles shqiptare i bën asaj surprizën mahnitëse për ditëlindje (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme, modelja e njohur Emina Çunmulaj festoi 34-vjetorin e lindjes së saj.

Nëpërmjet postimeve të shumta në Instagram, ajo publikoi urimet e miqve e familjarëve si dhe u shpreh mjaft e entuziasmuar për jetën e lumtur që ka tani, krah dy vajzave të vogla dhe bashkëshortit.

Ky i fundit e ka surprizuar modelen me një natë romantike përpara zjarrit, teksa shtëpinë e ka zbukuruar plot e përplot me tullumbace rozë, shkruan Xing.

E emocionuar, Emina ka filmuar ambjentin e dekoruar bukur e më pas ka ndarë në Instastory edhe disa momente prej natës së tyre romantike. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori