Burrë me lek apo me humor? Debati epik i Encës me komentuesin në foton e Mamaqit (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi.

Ai ka pozuar përkrah bashkëshortes Amarda, e cila duket shumë e lumtur dhe e qeshur, me siguri me ndonjë nga ato shakatë që bën partneri i saj.


Pikërisht kjo ka qenë edhe ideja e publikimit të fotos nga ana e Ermalit, i cili pyet të gjitha vajzat:

“Hë mi goca, më mirë një burrë me lekë apo një burrë që të bën të qeshësh?🤯”.

Nuk ka kaluar shumë dhe në foto ka ardhur një koment nga Enca: "Nje burr me lek se humorista jena vettr😂😂😂😂 ps. Ca te mil qe jeni".

Si♪5 pritej ky komet ka mar replika por edhe mbështetje.

Njëri prej komentuesve shkruan: sjan gjith ku*va si ti.

Enca e ka parë të arsyeshme ti kthej përgjgje këtij ndjeksi duke i shkruar me indiferentizëm : ti qeke nga ata pa lek dmth, ciaoooo./albeu.com/

Shtuar më 15/09/2019, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori