"Bum" klikimesh, humoristi Renato Doko publikon këngën e re (VIDEO)
Rrjete sociale janë bërë një mënyrë tepër e mirë promovimi, ku çdo kush mund të shperhi talentin e vet në mënyrën që dëshiron.

Pikërisht kjo ka ndodhur me të riun, Renato Doko, i cili ka arritur që me origjinalitetin që e karakterizon dhe me videot e humorit që shpërndan të arrij 100 mijë ndjekës në Instagram, shkruan Albeu.com.

Renato është shumë i njohur për përdoruesit e Instagram-it, sidomos nga të rinjtë pasi videot që shpërndan marrin mijëra pëlqime.

Por humori nuk është i vetmi talent i Renatos, pasi ai merret edhe me muzikë.

Së funmdi në kanalin e tij në Youtube, Renato ka publikuar klipin më të fundit të titulluar "E pim e pim". Kënga edhe pse ka vetëm pak orë që është publikuar duket se është pëlqyer shumë nga publiku.

Kjo këngë është e ndërthuar me atë që Renato di të bëjë më së miri, humrin dhe duket se ka dal një miksim tepër i bukur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni këngën e tij në Youtube. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori