Bum klikimesh, djali pozon si yjet e show-bizit (FOTO LAJM)

Yjet e show-bizit në masë të madhe adhurohen nga fansat e tyre, teksa dhe tentojnë që ti ngjajnë me çdo kusht. Ka pasur nga ata fansa të cilët edhe kanë kryer ndërhyrje, duke vënë jetën në rrezik, por një artist ka zgjedhur rrugën më të thjeshtë.

Ai i ka kopjuar deri në detaj me anë të grimit dhe me anë të veshjeve dhe këtë gjë e ka pasqyruar dhe në Instagram. Mina Gerges rikrijon imazhet e artisteve femra më të njohura në botë. Studenti kanadez sjell një seri fotosh qesharake. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 18:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori