Bukuroshja ruse "tërbon" fansat më këtë video (VIDEO)
View this post on Instagram

❤️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Modelja ruse Anastasya Kvitko vazhdon të tërheqë vëmendjen e ndjekësve. Së fundi, ajo ka postuar në rrjetin social Instagram një video mjaft provokuese.

Anastasiya Kvitko njihet për linjat e saj trupore dhe shpeshherë krahasohet edhe me Kim Kardashian.

Në videon e publikuar në Instagram, modelja shfaqet në bikini të kuqe dhe në fokus vë format e bëshme trupore. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2019, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori