Bukuroshja e "Victoria’s Secret" joshëse në Coachella (FOTO LAJM)

Bukuroshja e Victoria Secret’s. Josephine Skriver ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur para turmës në Coachella.

Ajo është njëra prej engjëjve më të famshme dhe më seksi të Victoria Secret’s.

E të dielën, në Coachella, Josephine Skriver ka treguar figurën e saj në të brendshme në njërin prej festivalëve më të njohura në Kaliforni.

Bukuroshja daneze (26) ka treguar asetet e saj, që padyshim ishin përfekte. /albeu.com/

Shtuar më 22/04/2019, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori