Bukuroshet shqiptare çojnë peshë publikun, si shkëlqeu Bebe Rexha në Victoria Show

Pëlqej
Victoria Fashion Show” u rikthye në New York, aty ku pati fillesat 23 vite më parë.

Ndër të therë në ceremoni mori pjesë edhe Bebe Rexha dhe Rita Ora.

Sic e thamë në një artikull më parë, Ora shkëlqeu dhe tërhoqi gjithë vëmendjen, por edhe Bebe nuk mbeti pas përkundrazi.

Ajo u shfaq si një barbie moderne në rozë por provokuese.

Performanca e saj u duartrokit shumë dhe shkaktoi eufori në pasarelë. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori